O nás


Dvě holky, dvě kamarádky a dvě cesty spojené v jednu a tím je svatební salon Wedding Venue.


Jsme pyšní a těšíme se z toho, že jsme jediným salonem na Vysočině, který nabízí prémiové značky z Barcelony, Milána a USA.


Znáte ten pocit, kdy přemýšlíte kam se v životě dál posunout? Tak přesně to před rokem potkalo nás. A že sny si nenajdou cestu ke splnění? U nás našly. Přišla příležitost a tím vznikla realizace našeho svatebního salonu. Naše myšlenka vytvořit svatební salon, který by kladl důraz na detaily, elegance a luxus, byla rozhodnutím, které následovalo.

Získaly jsme cenné zkušenosti a zaškolení v oblasti módy, stylu a služeb zákazníkům. Díky tomu dokážeme porozumět vašim přáním a vytvořit zážitek, který bude stát za to. Osobní přístup, cit pro naslouchání, pomoc s výběrem a snaha o vaši spokojenost je pro nás samozřejmostí.


A v čem jsou právě naše šaty výjimečné? Modely jsou šité převážně ručně z těch nejkvalitnějších látek, vyšívané v Itálii s krajkou dodávané z jižní Francie a zdobené nádhernými detaily. Je to prostě gejzír krásy, noblese a kvality. Každé šaty jsou skutečný originál a  přesně tak se u nás budete cítit i vy originální a krásná. 


Společně s ověřenými dodavateli zajišťujeme nejvyšší standard nejenom v šatech, ale i doplňcích a obuvi. Moc se těšíme, až se za námi přijdete podívat, protože pro koho jiného, než právě pro vás jsme náš salon připravovali.


Největší odměnou všeho nám totiž budete právě vy, ty maximálně spokojené nevěsty.

DSC05275WeddingVenue-433